Fotokino Zlín je nově na adrese Tržnice - Náměstí práce 1099, Zlín.

O nás

Fotokino Jsme kompaktní tým o 4 nadšencích do fotografií. Máme zaostřeno na vaše přání a svými zkušenostmi a prací už jsme vyplnili mnoho fotoalb

Fotokino

Jsme kompaktní tým o 4 nadšencích do fotografií. Máme zaostřeno na vaše přání a svými zkušenostmi a prací už jsme vyplnili mnoho fotoalb a zkrášlili holé zdi ne jednoho bytu.

Kromě fotek existují už jen další dvě věci, jimiž si na prodejně zpříjemňujeme den. Je to skvělá káva, kterou vám rádi během čekání na vaši  objednávku nabídneme. Bez ní by to ráno, v poledne ani večer zkrátka nefungovalo, to víme na zrnko přesně.

A stejně tak to nejde bez hlášek z českých filmů. Jsou pro nás legendární, nezapomenutelné a emocemi napěchované. Podobně jako se pro vás stanou fotky či obrazy, které si od nás odnesete – věčné, zábavné a plné vašich jedinečných zážitků.

Silva

Má pod palcem tisk vašich fotografií. Pečlivě kontroluje každý záběr, aby výsledek vypadal co nejlépe a poznáte ji podle smíchu ! Dobrá nálada a optimismus ji doprovází kudy chodí.  Má ráda kulturu, dobré jídlo, humor a dlouhé telefonní hovory s přáteli (chichi). Fotografuje rodinu, výlety či svatby.

Daniel

Profesionál v oblasti fotografie. Vyřeší a připraví fotografickou techniku na míru, přímo podle vašich potřeb. Stará se o prodej nové i komisní techniky. Velmi rád fotografuje své děti a na prodejně vesele fotí průkazové fotografie. Rád polichotí nejdedné slečně a humor mu není cizí. Je milovníkem dobrého jídla, kávy a kultury. Má rád pohodu a rád doma medituje.

Nikol

Je naší fotografkou a snaží se vyjít vstříc každému přání. Fotografuje v našem ateliéru, reportáže, svatby, marketingové fotografie a téměř vše, kde jsou v přítomnosti lidé. Snaží se rozhýbat naše sociální sítě a když je potřeba zaskočí i na prodejně. Miluje cestování a poznávání cizích kultur, vodu, moře, vanu, sprchu, smích a černobílou fotografii, kterou si sama zpracovává.

Obsah